Zavolejte nám

Nabídka skútrů

Maxi skútry

Určené pro maximální pohodlí jak řidiče, tak i spolujezdce!

SKÚTR MAXIMUS-I 125 4T
EURO 5

Nový Maximus-i se vstřikováním je vybaven namísto karburátoru vstřikováním od amerického výrobce Delphi s výkonem překračující hranici 9 koní a plnící nejpřísnější normu EURO V.
Cena: 64 990 Kč
Zobrazit více

Sportovní skútry

Pro sportovně zaměřené jezdce!

SKÚTR SAXON-I 125 4T

Sportovní design, vylepšený motor, agresivní vzhled, vyvážený podvozek, silné brzdy - to jsou hlavní rysy nového modelu, kterému těžko budete hledat konkurenta.
Cena: 48 990 Kč
Zobrazit více

SKÚTR SINNER-I 125 4T

Sinner - v překladu hříšník - svádí k pohledu do diodových očí. Štěrbiny světlometů zdůrazňují sportovnost, elektronické vstřikování paliva je naladěné na svižnou odezvu a čtrnáctipalcová kola dávají vědět, co znamená sportovní komfort a jistá stopa.
Cena: 44 990 Kč
Zobrazit více

SKÚTR RUSH-I 125 4T

Šmrncovní vzhled, design vyladěný pro evropský trh - to je charakteristika Rushe. Malá změna v technice, ale velké zlepšení ovladatelnosti, tak by se dala ve zkratce charakterizovat sportovní verze oblíbeného Hamstera.
Cena: 39 990 Kč
Zobrazit více

Městské skútry

Pro všestranné použití!

SKÚTR TORRAX 125 4T

Živý, rychlý, úsporný - pokud jste si řekli 3x ano, Vaše volba je jasná. Novinka se zcela novým vodou chlazeným motorem disponuje výkonem 12 koní, což je nejvyšší výkon, který kdy Kentoya v této třídě nabídla.
Cena: 64 990 Kč
Zobrazit více

SKÚTR PHOENIX-I 125 4T

Věrný sluha, dělník pro každý den nebo neúnavný soumar, takové je poslání modelu Phoenix. Přestože použitá technika naznačuje, že jde o pracanta, neopomenuli mu v továrně ušít zajímavý kabát neokoukaného střihu, kterému dominuje předek s dvojicí kulatých světel a na celkovém dojmu mají velký podíl 14palcová pětipaprsková litá kola.
Cena: 43 990 Kč
Zobrazit více

OFF ROAD skútry

Pro dobrodružné povahy!

SKÚTR HAMMER II-I 125 4T

Následovník populárního Hammeru první generace je vylepšen po všech stránkách, a to v pravém slova smyslu. Je větší, prostornější, atraktivnější a hlavně se zcela novým motorem o výkonu téměř 9 koní.

Cena: 41 990 Kč
Zobrazit více

SKÚTR HAMSTER-I 125 4T

Bratr populárního Hammera II je určen pro ty, kteří milují jemný design a zaoblené linie světel. Díky dvojici předních světel, tentokrát umístěných pod sebou s elegantní ochranou trubkovou konstrukcí, Vám tento model zaručí, že podobný skútr na cestách nepotkáte.
Cena: 39 990 Kč
Zobrazit více

Retro skútry

Pro milovníky retrodesignu!

SKÚTR MOJITO 125 4T

Pro stylové skútry jsme měli v Kentoye vždy slabost a v případě modelu Mojito jsme skloubili klasický vzhled s moderními požadavky a troufáme si říct, že podobnou parádu v dané kategorii nenajdete.
Původní cena: 49 990 Kč
Akční cena: 43 990 Kč
Zobrazit více

SKÚTR LION-I  125 4T

Design Lionu tvořila snad sama historie a po usednutí do širokého sedadla se přenášíte do Havany 60-tých let. Pohodlný posed, ruce se opírající o vlaštovčí řídítka, velký prostor pro nohy - to je to, co dělá tento model příjemným a vybízí Vás vychutnat si kouzelnou atmosféru bezstarostné jízdy.
Původní cena: - Kč
Akční cena: - Kč
VYPRODÁNO
Zobrazit více

Mopedy

Ideální do lesa a na ryby!

MOPEDO 50 4T

Sportovní design, vylepšený motor, agresivní vzhled, vyvážený podvozek, silné brzdy - to jsou hlavní rysy nového modelu, kterému těžko budete hledat konkurenta.
Cena: 28 990 Kč
Zobrazit více
© 2024 MOTOCHIP.CZ | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
menu